Все зміниться

     night

        Ніч. Далеко за північ. Тиша. Пориви вітру свистять за вікном. Час від часу доноситься гавкіт бродячих собак. В кімнаті – темрява.  Тільки світло нічного ліхтаря несміливо пробивається крізь вікно.

        На тумбі лежить цифровий годинник. Біля нього  – телефон і склянка з водою.

     На краю ліжка, звісивши ноги донизу, сидить чоловік. Його лікті сперті на коліна. А голова  – на долоні. Зосередивши погляд в одній точці, він безслівно покусує пальці рук. Обтягаюча біла майка відрізняє його на фоні похмурих тіней гострих кутів фурнітури.

     Позаду, на іншому кінці ліжка, сидить жінка. На ній  – мереживна нічна сорочка на тоненьких бретельках. Скрутившись калачиком, вона обіймає власні коліна. Її руки від плечей до передпліч вкриваються мурашками. Поруч лежить зіжмакане покривало. Вона проводить лівою рукою по правому плечі. Цифри на електронному годиннику неквапливо змінюються.

     За вікном, раптово рявкає кіт.  Жінка, миттєво смикається в сторону вікна. І вже поволі повертає голову в попереднє положення. Чоловік залишається сидіти непорушно, зосередивши погляд на одній точці. Його повіки відкриваються так широко, що здавалося зараз звідти випадуть очі.

     Він проводить руками по обличчю, ніби намагаючись його вмити.  Складає їх перед губами, наче для молитви.  Пучки пальців однієї руки торкаються до протилежної. Робить глибокий вдих. Ковтнувши слину, запитує:

     – Ти впевнена?

     – Так.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers