Хост із Вільнюса

     Перебуваючи у Вільнюсі, я жив у вельми цікавої особистості. В профілі в нього було вказано software engineer як професія. Ще й музикант. На фото ж було горде обличчя, з акуратно причесаним волоссям і акустикою.
     На практиці ж все виглядало наступним чином: В кімнаті був цілковитий срач. Компакт-диски, рушники, штани, труси, коробки, валізи, чохли від гітар, тарілки від барабанів, шматки струн, різноманітні журнали і статуетки – словом все на купу.Над умивальником літали мухи та валялася непомита посуда, судячи із запаху, такої давнини, яку б можна було називати класичною. Слабкодухі мухи оминали те місце десятою дорогою.

    Спав він десь до 12 на дивані. Потім прокидався десь на протязі півгодини з допомогою заклинань із матів, які не потребували перекладу, намагався знайти свої ключі. Потім впадав в істерику, і можна було почути як він майже плаче, благаючи ключі появитись. З часом якимось чином він таки ключі знаходив і зникав десь на кілька годин. Коли ж я десь о 5тій вечора виходив на прогулянку він знову валявся на дивані. Або ж заліпав в фб. Коли я приходив під вечір, то його не було в хаті. І так продовжувалося майже тиждень. А потім я з’їхав. Не тому, що мене задовбало. Просто в мене вже заздалегідь були куплені квитки в Ригу. Загалом цікавий досвід. Мені сподобалося.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers