Справжній ворог атакує непомітно

      Слово “повільно” давно вже варто зачислити до синонімів слова підступно. І вислів – «Краще згоріти, чим згаснути» тут як ніколи доречний. Бо коли ти гориш – це легко помітити, а от коли загасаєш, хто ж його знає – може просто втомився?

      Будь-який рятівник розповість вам добрий десяток історій, як виснажені та підкошені гірською хворобою альпіністи часто відмовляються підніматися. Кажуть, що стомилися, хочуть перепочити чи навіть подрімати. А коли ти вирішуєш подрімати на снігу при температурі -20С, ти вирішуєш подрімати назавжди.  І число тих, хто готовий проміняти життя на декілька хвилин відпочинку просто вражає. І все тому, що гірська хвороба нападає без проголошення війни. Спочатку – наче просто втома, потім – легкий головний біль, а далі – задишка, дезорієнтація на місцевості та цілковита апатія.

      З іншої ж сторони – жертви ножових поранень, якими так люблять лякати заголовки місцевих газет. У 95% з них порізані не тільки життєво важливі органи, а й долоні. У відчайдушних спробах врятувати себе людина хапається за лезо ножа нападника. Ви колись пробували стиснути в руці лезо ножа? Уявляєте, який треба подолати больовий поріг?

      Справжній ворог атакує непомітно і часто ми навіть не здогадуємось, що з нами щось трапилось, доки не стало надто пізно.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers