Поки не засвітиться зелений

tumblr_ltpag1ymie1qeeigho1_500_largecopy

            Поки не засвітиться зелений можна зосередитися на яскравості червоного. Можна міцно стискати зуби і нервово гепати по рулі. Можна проклинати час і власну вдачу, тішити себе ілюзіями, що міг би проскочити, якби трохи поспішив.

            А можна й дослідити спроможність стрілки свого тахометра на холостих оборотах і реакцію водіїв довкола. Можна перевірити гучність колонок та нерви сусідів, кількість нотіфікейшенів на телефоні та кількість грошей в гаманці. Можна обміркувати плани на наступний день та проаналізувати події сьогоднішнього.

            А ще краще роззирнутися навкруги і побачити десятки людей, які так само шукають куди себе на ці декілька секунд подіти. Хто клацає на телефоні, а хто на магнітофоні, хто шукає, щось в бардачку, а хто розмовляє із пасажиром, хто холоднокровно вдивляється в світло попереду, а хто – параноїдально в дзеркало заднього вигляду. І, цілком можливо, хтось так само роззиратиметься навкруги. І ваші погляди зустрінуться. І нарешті він – зелений. Ваш суддя.  І більше вже нікого нема. Тільки швидкість…

P.S. І правила дорожнього руху звісно ж 🙂

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers