Особливий кіт

133147-mystical-cat

            Я ніколи не любив котів. Їхній інтелект здавався мені стереотипним, а зовнішній вигляд лякав чи то надмірною містифікацією, чи надто похмурими асоціаціями.  Та й в кінці кінців чи може істота, яка слугує незмінним супутником відьом та чаклунів пробуджувати позитив?

            Не важко здогадатися, що з описаним настроєм щоразу бачачи кота, я намагався якнайшвидше відвести від нього погляд та віддалитися на максимально велику відстань. Але цього разу все було інакше. Перед очима з’явився образ, якому судилося змінити моє ставлення назавжди. В цього специфічного кота була здавалося непримітна сіра окраска, яка втім на світлі давала зеленуваті тіні. Він дивився на мене своїми задуманими очима і запрошував підійти ближче. Спочатку я не наважувався  – думав, що мозок грає зі мною в злий жарт і варто тільки йому повірити, як я пошиюся в дурні. Але минуло кілька секунд і стало зрозуміло – я не можу опиратися. Мені захотілося взяти кота на руки, хотілося дізнатися який він дотик, більше того хотілося відчути який він на запах.

            Доклавши зусиль я взяв свої емоції під контроль і наблизився до тієї загадкової тварини. Вона, так само продовжувала дивитися на мене, наче не помічаючи, що я рухаюсь в її сторону.

            В цей момент я зрозумів – цей кіт, більше чим просто кіт. Цей кіт стане моїм натхненням і розчаруванням, моїм сумом і радістю, моїм громом і блискавкою, моїм суддею і адвокатом, моїм Богом і моїм Дияволом. Моїм будь-ким. Але обов’язково моїм. Бо якщо стільки захоплення викликає татуювання, то скільки здатна породити її власниця?

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers