Заокруглюючи безкінечність

            А буває так хочеться виправити все. Не робити дурних вчинків, а фокусуватися лише на розумних. Викорінити шкідливі звички й набути хороших.  Та при кожній спробі класифікації ми забуваємо, що по своїй природі світ далеко не бінарний.

            Коли випробування відбувається один раз  – немає жодної змоги адекватно оцінити, які вчинки приносять користь, а які шкоду. Все умовно. Все відносно. При бажанні можна гіперболізувати відтінок того чи іншого вчинку і прийти до висновку, що колоти героїн у вену – звичка, від якої скоріш за все не отримаєш позитивних наслідків, а така безневинна активність, як чищення зубів перед сном ймовірно піде на користь.

         Хочеться цього чи ні – більшість виборів зосереджені саме в  площині невизначеності. І однозначна відповідь рідко буває доступною. Доводиться покладатися на власний розум, досвід чи просто удачу. Бо коли ми знаходимось затиснутими між скінченністю часу і нескінченністю страху, врешті-решт у нас залишається лише один вибір – бути нормальними або бути собою.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers