Пристрасть до професії

00094278_n1

            Всі ми люди певної професії. І так, як професія відбирає майже третину життя, хочемо бути успішними в ній. Вважаємо себе знавцями власної справи і місцями дуже навіть болісно сприймаємо критику в свою сторону і дуже навіть експресивно виражаємо її в сторону інших.

            От, наприклад – вантажник меблів. Він знає свій фах і має чималий досвід у ньому. Він щодня виносить на дев’ятий поверх трьохметрову шафу і в змозі обійтися без ліфту. Він вдало вибирає час для перекуру і вмудряється пропустити стаканчик оковитої під час обіду не втративши при цьому роботоздатності. Він розуміє, як вмістити двоспальне ліжко в одностулкові двері і може занести дубовий стіл через вікно. Він вміє обходитись без рукавиць і в той же час без мозолів, може вантажити без додаткових шнурів і без обов’язкових помічників.

            Але от тільки варто комусь дати пораду, яка хоча б трохи відхиляється від його розуміння вантаження меблів, як він обов’язково наткнеться на спалах агресії у якому найбільш еуфіместичним словом буде – “Мудак”.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers