Граючись з терезами

            Аби врятуватися від гіпотетичного каміння, яке полетить в мою сторону, одразу ж зроблю заяву в своє оправдання – все що написане нижче стосується далеко не всіх. Я вірю. Ні, навіть, знаю, що є журналісти професійні та порядні, справжні віртуози пера та ентузіасти професії. Але ж більшість…

            Варто лише пробігтись очима по заголовках – “Двомісячне немовля продане в рабство за літру горілки”, “П’яний мажор збив на пішохідному переході молоду мати з коляскою, вагітну двійнятами”, “Декларації, які приховує президент Порошенко. Інструкція, як обдурити виборців”. Потоки негативу настільки масивні, що геть змивають здоровий глузд.

            І є ж люди, які свято слідкують за новинами і до глибини душі переживають, коли чують чергове повідомлення про безкарність, жорстокість та несправедливість. Аж поки не перетворюються в переляканих зомбі-песимістів, які у всьому бачать тільки страх, біль і розчарування.

            Інша крайність – деякі люди вибудовують своєрідний захисний панцир і втрачають будь-яку схильність до емпатії. Бо ж коли, ти щодня чуєш як когось вбивають, грабують чи гвалтують, в якийсь момент може скластися враження, що це нормально. І тоді людина перетворюється в закоренілого егоїста без найменшої здатності до співчуття.

            Так, в світі повно негативу. Але скільки би його не було  – існує ще й позитив. Я впевнений, що  десь в містечку Сторожинець, що в Чернівецькій області громада власними зусиллями реставрувала всі дитячі майданчики, що студент четвертого курсу Авіаційного Університету винайшов екзоскелет, нічим не гірший по якості від закордонних аналогів, проте дешевший в кільки разів, ну і звісно ж , що в містечку Костопіль юний пожежник виніс із палаючого будинку цілий виводок пухнастих кошенят.

            І коли звична стрічка новин буде розбавлена схожими променями позитиву, у свідомості людей почне формуватися воля до життя, любов до оточуючих та бажання працювати на благо своє та благо усієї держави.

            На сьогодні в мене все. Дякую за увагу.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers