На вершині можливостей

            От ви хотіли б заробляти втричі більше? Жити в удвічі кращому будинку? Та щодня відмахуватися від десятків охочих витягнути вас на пиво чи скажімо каву? Бо я б точно не відмовився б.

            Правда подібні бажання, як правило застрягають на початковій своїй стадії.  Ми всі живемо на піку своїх можливостей. Дехто вірить, що все найкраще в нього попереду й можливо воно таким і є. Але все, що позаду аж до цього моменту – максимум, який ви могли зробити.

            Простий приклад – перед вами лежать дві купюри. 10 доларів і 100 доларів. Обоє однаково доступні. Але можна взяти лише одну. І тут навіть без жодних екстрасенсорних трюків можна здогадатися, що вибір впаде на банкноту із двома нулями. Якби довелось вибирати між одним доларом та десятьма, то звісно переможцем б знову стала купюра із більшим номіналом. Зрештою, всі наші вчинки спрямовані для покращення власного блага. Біда в тому, що важко знати чи вчинок принесе користь, чи ні. Тому й на поточний момент ми постійно в своєму локальному максимумі. І все, що нам залишається – надіятись, що максимум глобальний ще попереду.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers