Одержимість натхненням

          А мені все не лізе з голови жінка, яка щодня пише по одній історії про кохання. Я бачив її по телевізору, знаєте, це така коробочка з рухомими картинками в середині.
Уявляється, як вона приходить з роботи і пишецю свою історію. Чи може вона це робить зранку, замість зарядки? Чи може під час роботи? А може вона просто не працює?

          Та й як це взагалі? Яким чином вона планує свій день? З шостої до сьомої пишу оповіданнячко про кохання, і потім біжу в супермаркет за продуктами? Чи може в неї вже є готовий шаблон і вона тільки змінює персонажів, тому встигає написати оповідання за 15 хвилин? А, можливо, одного разу навіть справилися за 14 хвилини і 52 секунди чим дуже пишається, і це надихнуло її на нові оповідання?

          Чим ця жінка керується? Натхненням, гордістю чи заздрістю? Може для неї це просто життєва необхідність, як поїсти і поспати? Чи можливо таке, що за всі ці роки її фантазія на рахунок людей вичерпалася, і тепер вона пише про кохання в світі тварин? Якщо так, то чи має насправді тварин на увазі? Чи це просто алегорія? Якщо алегорія, то що вона хоче нею сказати? Що людські почуття пусті  й опустилася до рівня тваринних інстинктів? Чи може що почуття настільки сильні і вони засіли в підсвідомості на рівні з інстинктом самозбереження?  Чи може їй все рівно, і вона просто любить натискати на клавіші?

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers