Звідки ми?

     we_not_From_here

          Ми не звідси. Ми не народились на Землі. І вона не є нашим домом. Чим більше живу, тим більше в цьому переконуюся.

   Нам не комфортно на Землі. Нам обов’язково треба підставити щось під низ, не надто тверде, але й не надто м’яке. Ми не протягнемо довго на харчах в чистому вигляді, які подає нам Земля. Ми не в змозі прости поїсти ягід, поскубати трави, і насититися цим. Нам треба все зварити, або підсмажити, запекти або засолити. Ми мало що вживаємо в сирому вигляді.

      Якщо ми справді із Землі, то чому ми не можемо просто ходити босими, як це роблять інші тварини? Ви пробували колись босяком пройтись по лісі? Чому нам холодно взимку і спекотньо влітку?

      Жираф при народженні падає з двометрової висоти, піднімається на ноги і спокійно починає їсти траву. Так як і дорослий жираф. Тільки в менших масштабах. Людина ж народжується немічною і безпорадною до такої степені, що найближчі кілька років за нею треба слідкувати, або вона якось не причинила собі шкоди.  Голова немовляти в перші кілька місяців може відлетіти, якщо її не підтримувати.

      І потім минає час, ми замикаємось в бетонних коробках. Живемо на висоті пташиного польоту, навіть не здогадуючись, як це літати. Купуємо їжу в залізних бляшанках. Ходимо на роботу, щоб мати можливість жити в бетоні і їсти із заліза. Ми точно не звідси.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers