Спокуса ностальгії

            Мало хто любить націлено сумувати. Та є один вид смутку, до якого іноді вдаються навіть найбільш цинічні з нас. Ім’я йому – ностальгія. В значній мірі ностальгія – це якраз смуток, який приносить задоволення. Копирсання в спогадах та відбирання найкращих. Тих, які змушують повірити – життя це все-таки дар, а не покарання.

            Ностальгія – це мрії, які колись давно втілилися в реальність. Бажання пережити ще раз ті моменти, коли ейфорія теперішнього шокувала, і важко було збагнути наскільки ти щасливий. І я недарма згадав слово ейфорія. Бо ностальгія – це небезпечний наркотик. Як тільки захопишся ним, не оглянешся як почнеш жити минулим.

            А попереду ще стільки всього. Незвідана казка слова – майбутнє. І так, кожен хоче бачити його по різному, для кожного важливі свої речі. Для когось важливий комфорт під час подорожі, для когось – місце призначення. Та куди  б чи як ми б не прямували завжди є можливість змінити і спосіб, і напрямок подорожі.

            Життя – тонка грань між мріями майбутнього та ностальгією за минулим. І кожна наступна секунда, кожне знайомство, кожен погляд, поцілунок, посмішка – всі вони кандидати для п’янких спогадів ностальгії, в моменти коли мрій вже не залишиться. Не змарнуйте їх.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers