Ранкові пригоди

3033474136_6f72bce464_o1

            Якось так вже склалося, що в моєму кварталі(люблю це слово), як тільки наступає осінь появляються специфічні особистості, з нав’язливою звичкою спати по під’їздах. От сьогодні зранку виносив сміття. Дивлюсь наліво – таксист сигналить пішоходу агресивно, дивлюсь направо – під кущем собака какає невинно. А біля того пса, зовсім недалеко, десь причаївся, як дитя лелеки, хтось, хто не піде на роботу, хтось хто поринув тілом у болото. Він голову свою поклав на руку праву, та, згорбившись, заснув собі на славу.

            Замилувавшись описаною картиною, я все-таки вирішив підійти і перевірити, що трапилось. Порухав сплячого красеня – спитав чи з ним все гаразд. Добився відповіді не одразу. Але постановив собі не здаватися. І ось стомлений мандрівник пробудив запливше око, яке на мене подивилось одиноко, шепнув мені десь так:

             – Нармально… всьо…. Відстань, мудак.

            Я порухав його ще раз – спитав чи викликати швидку. На що у відповідь почув від чоловіка того, щось на зразок такого:

            – Да нарамально всьо…яка швидка…  не буди мене більше…

            Видно чоловік був справді стомлений не на жарт, бо як відповідь він тільки видавив із себе, заснув, мов немовля, що справило потреби. На тому наше спілкування підійшло до кінця і я повернувся до своїх звичних справ.

            До чого ця історія? В більшості випадків коли хтось лежить на вулиці, це все-таки, хтось кого називають алкоголіком і як то кажуть – проспиться та й піде собі далі. Але вигляд може бути оманливим. Може, наприклад, це не БОМЖ і не алкаш, а затятий лінуксоїд, який всю ніч готував реліз, і повертаючись додому збагнув, що жорстоко нафакапив і в нього стався серцевий приступ. А може і взагалі нормальна людина, якій просто стало зле. В будь-якому випадку, варто підійти і перевірити, що сталося з людиною. Навіть, якщо це БОМЖ, наркоман і алкаш одночасно – не варто проходити мимо. Бо ж хіба ви готові жити зі знанням того, що колись могли врятувати життя, але цього не зробили?

            P.S. Картинка навмисне вибрана в позитивних тонах. Причини думаю зрозумілі.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers