Любити інших, тренуватися на собі

7036700c0c087355dbcdce299c8ce70f

            Не можна! Ні в якому разі не можна любити себе. Інакше не встигнеш оглянутися, як перетворишся в самотнього егоїста. І перетворення відбудеться навіть не поступово. А раптово –  за одну ніч, як з Грегором Замзою.

            Але хвилиночку. Хіба ж не основна заповідь адекватних релігій світу – ставитись до інших, так як хочеш , щоб ставилися до тебе. То ж якщо не любити себе, важко уявити в такому випадку, як ти полюбиш інших. Уявити людину – яка ненавидить себе, але любить інших, поза межами моїх можливостей. Боязнь до самолюбові – боязнь рабська, навіяна совковим способом мислення. Любити не себе, любити вождя! Відштовхуючись від паталогічної жадібності на будь-яку любов вождь накладає монополію. Тільки в зворотньому порядку.

             Нема нічого поганого в тому, щоб любити себе. Погано, якщо ти любиш тільки себе. Всі позитивні імпульси генеруються саме від того, що ми хочемо собі догодити.  Любіть себе. Та й інших теж любіть. Всіх любіть, хто не проти вашої любові. І так. Неоднозначність тут, як ніколи доречна.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers