Навчатися холодом

      Кажуть у житті треба спробувати все. Наркотики, сексуальні збочення та екстремальні види спорту виглядають неабияк привабливо. Але наразі обмежуся експериментами у своїх постах. Почнемо із притчі.

       Жила собі дівчинка. Вона постійно мерзла в руки. Ще зовсім маленькою вона любила гріти їх біля батареї. Коли виходила надвір – завжди одягала найтепліші рукавички. Як тільки приходила додому батьки хукали та розтирали її рученята, аби дочка зігрілася.  Коли дівчинка підросла і в неї появився хлопець – вона гріла руки у його руках.

        Якось вона загубила рукавички, у куртці кишень не знайшлось, а поруч не було зовсім нікого – ні батьків, ні хлопця. З кожною секундою їй ставало все холодніше та холодніше. В паніці дівчина заметушилася – почала шукати рукавички, роззиратися довкола, гукати на допомогу.  І тут, сталося неймовірне – чим більше вона рухалася та в пошуках перебирала все довкола, тим тепліше їй ставало. Вона усвідомила, що їй вже зовсім не холодно. І в душевному просвітленні пішла додому, раз і на завжди затямивши, що жодне тепло із-зовні не зігріє так, як тепло із середини.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers