Здогадки про інших

           Stranger

            Буває дивишся на звичного перехожого  й мимоволі починаєш будувати здогадки про нього. Уявляєш як він живе і чим цікавиться.  Ким працює  і як проводить вільний час. В результаті для кожного такого перехожого створюється окремий мікровсесвіт, що живе лише в твоїй голові.

            Але ти не зупиняєшся і намагаєшся зробити висновки, а яка ж все-таки це людина? Чи належить він до персонажів позитивних чи негативних. В погоні за вказівниками на ті чи інші ознаки, інколи свердлиш людину своїми очицями так, що аж сам дивуєшся – навіщо тобі це все?

            От, наприклад, їду я сьогодні по місту і бачу  – молода мама йде із візочком по проїжджій частині. Подумки я одразу ж наклав на неї клеймо індивіда з розумовим дефіцитом.  Але потім подумав – може вона так йде не через власну непередбачуваність, а лишень тому, що тротуар розбитий вщент, і з візком вона просто-на-просто по ньому не проїде.  Отож, щоб бути справедливим в своїх висновках я навмисне опустив вікно і став заглядати на тротуар. Його стан оцінити мені не вдалося, але от поки визирав, то наскочив на здоровенну яму і смачно зачепив дном.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers