Поспішні судження

            Уявіть – ви живете на острові, який звикли називати своїм домом. Цінуєте таке поняття як честь, в житті керуєтесь моральними принципами,  вірите в Бога та й взагалі по мірках свого часу відноситесь до людей благородних. Але от хтось із тих, кому ви звикли довіряти, каже, що все це не правильно, що поки ми тут насолоджуємося життям  – нелюди, еталонні виродки паплюжать землі, які для всіх нас є святими, томудорогенькі збирайте речі і йдемо тих засранців виріжемо всіх до бісової мами. А, ледь, не забув – якщо знаєте якихось вбивць, ґвалтівників, чи  тому подібну нечисть – беріть їх з собою. Свята земля ж на те й свята, що дозволяє змити всі гріхи вбивством невірних орків, які ще сміють називати себе людьми. А щоб від надмірних багатств, які ви там завоюєте, ваші душі не поржавіли й не піддалися корозії, віддавайте все те добро нам. Якби хто загинув в битві, то причин для переживань нема –  навіть з відрубаною головою катапультуєтесь прямо в рай.

            Зараз ви б на таке купилися? А менше чим 1000 років назад, таких було хоч греблю гати, дехто й своїх дітей на подібні місії відправляв. І вбивати тільки через те, що хтось, хто призначив себе намісником Бога  на землі, підказав, що це хороша ідея було справою звичною, навіть шляхетною. Чим більше вб’єш невірних, тим більше задовольниш Бога. Впізнаєте паттерн?

            Можливо, на фоні останніх терактів це прозвучить надто імпозантно, але я справді вважаю, що саме хрестові походи заклали підвалини для теперішнього мусульманського джихаду. Так, це ні в якій мірі не оправдовує терористів, так само як не оправдовує серійного вбивцю, те що з нього знущалися в дитинстві, але це наводить на певні роздуми. І я дуже сподіваюся, що такі роздуми допоможуть уникнути подібних ситуацій в майбутньому.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers