Вина серед нас

maxresdefault

       На ютубі  є безліч відео, де українці з прикордонної зони, наче дикуни топчуться аби потрапити в Польщу і пронести заповітні пачки цигарок із пляшками горілки.  Багато хто обурюється  – мовляв вони соромлять Україну. Але є і такі, що їх  захищають. Для тих людей це єдиний спосіб вижити. Якщо б ти опинився в такій ситуації, то чинив б так само – кажуть вони.

       Але, щоб людям щоб зробити щось непорядне, чи не етичне не завжди потрібно опинятися в критичній ситуації, іноді вони чинять так, просто тому, що отримують якусь вигоду. Хоч невеличку, але й вигоду.

       Вина серед нас. І сьогодні в супермаркеті тільки ще більше в цьому переконався. Стою в черзі на касі. В мене в руках пиво і кефір. З двох кас працює тільки одна. В черзі чоловік 10. Раптом охоронець оголошує, що зараз відкриється друга каса. Я іду туди. Обставини складаються так, що я іду туди перший.  Переді мною вискакує жіночка старшого віку баба із повним кошиком продуктів. І вписується без черги. До касирки говорить грубувато. Звертається на ти. На шиї хрестик, мабуть любить Бога.  Але не людей.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers