Подарунки погоди

    Кожного року  з наближенням зими наближається і своєрідний передсвятковий психоз. Перший сніг, святковий настрій, різдвяні гірлянди. Зима – пора року, в якій слово «казка» з грандіозним відривом тріумфує над іншими. То що ж такого магічного в лахматих згустках води, які падають із неба? Якби це була не вода, а кокаїн, було б ще якесь пояснення. А так – дивина та й годі.

    Крім табору безнадійних романтиків існує й купка єретиків, які на сніг дивляться із більш практично-побутової точки зору. Їм ніколи нічим не вгодиш – то на дорозі гололід, то ноги промокають, а то й взагалі кучугури на голову валяться. Здавалося, б ці бездушні відступники зовсім нічому не радіють.

    Невже погодні декорації такі важливі? Так, вони можуть бути потрібні. Але їхня необхідність схожа із додатковими коліщатами, що їх чіпляють до дитячих велосипедів. Так, з ними набагато легше, але це не означає, що не можна їздити без них.  Бо, яка б казка не творилася навколо, важливіша за все та казка, яка твориться всередині. І люди, з якими її можна було б розділити.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers