Шукаючи її

magritte-the-lovers

           Їх троє. Він. Вона. І він.  Але це не можна назвати любовним трикутником. Це питання клятви і вірності, надії і цілеспрямованості, життя та смерті. Остап повинен  її знайти, щоб врятувати Вадима.  І це треба зробити якнайшвидше. Без її допомоги Вадим не виживе. А вона, така примхлива і розпещена, бездумно ховається, наче дразнить їх обох. Наче не здатна збагнути, що зараз, як ніколи потрібна. Якби ж до неї можна було достукатись простими словами непідробної щирості? Та будь які слова проходять повз неї. Їй все рівно.

            Але Остап не здається. В його очах горить вогонь, який не погасить розчарування навіть від тисячі невдалих спроб. Він знає, що та підступна блудниця сховалася десь неподалік. Хоч її і не видно, хлопець впевнений, що натрапив на слід.  Вона не могла втекти аж надто далеко. В повітрі відчувається її присутність. В якийсь момент, навіть здається, що до неї можна доторкнутися. Але в останню мить вона знову вислизає.

            Тим часом, збентежений Вадим втрачає свідомість. То меланхолічно без жодних слів ворушить губами, то жадібно хапає повітря, наче щойно виринув з морських глибин. Він не просто залежний від неї, він залежний від неї фізично.

            Ситуація стає критичною. Час тепер вимірюється не хвилинами, і навіть не секундами, а їхніми долям. Від напруги в Остапа починають труситися руки. Їхнє тремтіння не йде пошукам на користь. Але ось йому таки щастить – із руки Вадима визирає вена.  Остап миттєво встромляє туди голку із капельницею. Пацієнт житиме.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers