Вечірнє очищення

maxresdefault

            Я люблю дивитись як випорожнюють сміттєві баки.  І так як мої вікна мають таку очевидну перевагу, як “вид на смітники”, мені щастить майже щодня спостерігати як це роблять. І я ніколи таку можливість не пропускаю.

           Це якась заворожуюча магія – коли вони витрушують баки всередину кузова і кладуть їх порожніми на місце. Щось є в цьому таке благородне, навіть романтичне. Сам факт опустошення сміттєвих баків дає своєрідне відчуття катарсису. Ніби весь денний негатив зникає разом із тим сміттям. Навіть коли просто за цим спостерігаєш, не приймаючи безпосередньої участі.

        А чого вартує лише поїздка на сміттєвозці, тримаючись за її кузов однією рукою –  прохолодне вечірнє повітря освіжає обличчя. Кожен раз коли я бачу задоволене лице сміттяра, який отак їде на грузовику,  я наче ставлю себе на його місце.  В такі моменти відчуваєш здавалося б ефемерний затишок великого міста. Наче це не просто місто, а домівка. Про яку дбають і за якою доглядають.

        Я знаходжу щось незбагненно сакральне навіть в матюках комунальників і в грюканні металевих баків об асфальт. Я дивлюсь і спостерігаю. Я б ще щось написав. Але вони вже знову тут…

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers