Остання сигарета

women-smoking-smoke-monochrome-cigarettes-1920x1137-wallpaper_www-artwallpaperhi-com_3

            Мабуть, курці таки не кисло мотивовані. Особливо в холодну пору року. Коли заради задоволення треба виходити на вулицю, мерзнути, труситись на вітрі. От коли курець нарешті опиняється надворі. Про що він думає? Звісно, це не стосується випадків, коли затяжка робиться в  компанії інших людей, або в процесі кермування машиною чи просто під час пересування з точки А в точку Б, та куріння поєднується з щоденною рутиною.

            Так справді, про що думає курець? Хтось інфікований пафосом, подумає, що так швидко як і сигарета догорає до кінця, так само швидко і людське життя добігає до завершення. Хтось думатиме про справи більш приземлені, як ото, що йому треба купити сметани 20% жирності та змінити тарифний план сотового.  Хтось згадає про те, як закурив перший раз і які це були цигарки й навіть, хто його на них підсадив. Хтось подумає, що це вже остання сигаретка, ось ця точно остання, точно-точно, обіцяю, що остання, мені ж це навіть не подобається, воно буде точно останньою! Чхати, що в пачці ще є 9 штук!

            Але я надіюсь, що знайдуться люди прямі та логічні. І зі словами “Ну й дубак!” жбурнуть цигарку в смітник та повернуться до своїх звичних справ.

 

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers