Про алкоголь

    alcohol

     Дивна речовина. Наче й наркотик. Але легальний. Наче шкідливий. Але ж в малих дозах може бути корисний.

     П’ють всі. А хто не п’є, той повинен мати причину. В когось проблеми зі здоров’ям. Хтось  – спортсмен. Хтось за кермом. Хтось вагітний. Комусь релігія не дозволяє(погана причина, але все ж таки причина) .Щоб не пити, треба мати причину. Інакше люди дивляться на тебе як на еталонного дивака. Не п’є, значить думає, що кращий за інших. Значить з ним щось не те. Точно не “свой чєлавєк”.

   Типова фраза – “випий, ти шо мене не поважаєш?”. Наче повага прямопропорційно залежить  від кількості випитого. От звідки в вуличних субутильників стільки поваги один до одного. П’єш – значить поважаєш.

     Дехто любить хвалитися скільки може випити. Для декого це як спорт, змагання. І вони точно фіксують все випите – наче їм треба наступного дня прозвітувати всьому світу – “так нас було четверо, ми випили три фляшки водки, по три бутилки пива, і я ше потім з тьолками шампуньом догнався”.

     Але якщо розібратись – то навіщо пити взагалі? Якщо ти робиш, щось таке, чого ніколи не зробив тверезим, то значить твоя воля слабка, і варто працювати над собою. А  не пиячити. Якщо ж ти пиячиш і залишаєшся таким – як був, то який тоді в цьому сенс взагалі? Надто ідеалістично, правда? Тому на практиці звісно не спрацьовує.

     Колись мені розповідала одна дівчина – якщо не п’єш – то нудно і нема про що з людьми поговорити. А випив – то навіть з тими, з ким не цікаво з’являються теми для розмови. Стає не завжди весело, але терпимо. От я подумав над її словами. І став алкоголіком.

 

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

2 comments on “Про алкоголь”

  1. БО сказав:

    Сподіваюсь, що остання фраза це жарт)))

  2. thereisnosun сказав:

    І я сподіваюсь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers