Аеропорти і цікавість

Passengers walk through the newly opened Maynard H. Jackson Jr. International Terminal at Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport in Atlanta, Georgia May 16, 2012. The new $1.4 billion terminal, a 1.2 million square foot facility that is LEED certified officially opened its doors welcoming their first flights.   REUTERS/Tami Chappell   (UNITED STATES - Tags: BUSINESS TRANSPORT)

            В аеропортах найголовніші не літаки, і навіть не місця куди можна із них дістатися. В аеропортах найголовніше – люди. Як тільки потрапляєш, в якийсь величезний хаб міжнародних сполучень починаєш розуміти чому. Бо ж скільки там їх. І скільки їх різних. Люди різних професій і різних культур, різних національностей і різних віросповідань, різного інтелекту і різної зовнішності. І у кожного є своє життя. У кожного є своє оточення. І можна спостерігати за всіма ними. Так само й вони спостерігають за тобою. І кожен дивується тобі, так само як ти дивуєшся йому.

         Люди, люди, люди. Перебуваючи в аеропорту, потрапляєш в фантасмагоричну людську мозаїку.  Більше того – сам стаєш її частиною. З часом, це відчуття притуплюється. Але варто тільки дозволити параної привести тебе в аеропорт хоча б на трохи швидше чим потрібно, як все знову стає цікавим і колоритним. А варто трошки почекати, і всі ці люди будуть розпорошені по світу. Але поки вони всі разом. Й продовжують дивувати одне одного.

            Словом, добре там. В аеропортах.

 

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers