Про досягнення

    possible

    Якось в одному фільмі я почув таку фразу – “Те що може зробити одна людина, під силу й іншій”. Тоді, я взяв її за свій життєвий девіз. Та й що тут лукавити, думка про те, що ти можеш зробити все, чого тільки зажадаєш дражнить свідомість.

    Але час йде. Зусилля прикладаються, а результату все не видно. І згодом приходить розчарування і навіть злість, бо ж стільки часу й зусиль витрачено, а результату все нема і нема.

    І тут приходить до думки тези, що всі люди різні, і так як, не кожен ключ працює з кожними дверми, так і не кожна людина може робити кожні речі. Для прикладу, неможливо стати грандіозними баскетболістом із зростом в  метр 70 см. І дуже складно проявити себе в в Machine learning без нахилів до математики.

    Для тих, хто не бажає здаватися можна побудувати формулу наступним чином – людина може досягнути чого забажає в будь-якій області приклавши певну кількість зусиль. А саме витративши певну кількість часу на вдосконалення в цій області. Та, на жаль, для більшості людей, кількість годин, які потрібно витратити, перевищують тривалість їхнього життя в багато разів.

    Так людина не чарівник – вона не може досягти всього чого забажає, але доклавши вдосталь зусиль, вона може досягти піку своїх можливостей в тій чи іншій сфері. І як мінімум не розумно цей пік не перевірити.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers