Про поліцію

171264

            Як тільки хтось починає нарікати на теперішню поліцію одразу ж знаходить хтось із вічних ідеалістів, хто скаже щось на кшталт – “Стільки грошей вклали в реформу, таку піар-кампанію зробили, а все-рівно все коту під хвіст.”

            Наче тільки через те  що в них гарна форма  і молоді обличчя поліцію повинні полюбити. Просто отак взяти і полюбити. Це наче у школі вчителі десять років придиралися до всього що тільки можна й навмисно занижували оцінки. Але в один день на заміну прийшла зовсім нова вчителька і вона звідкись очікує до себе люб’язного ставлення.

            Зрештою навіть, якщо відкинути минуле – то як можна любити поліцію? Сама функція поліції не вписується в поняття любові від народу апріорі. Якщо в окрузі високий рівень криміналу – то поліція працює погано, і її не люблять через неякісну роботу. Якщо ж рівень криміналу низький, то поліція починає чіплятися за дрібні правопорушення, які час від часу роблять навіть законослухняні громадяни. І поліцію знову починають не любити. Поліцію любити неможливо. Той, хто контролює виконання правил на любов від народу претендувати не може в принципі. В кращому випадку на повагу. Але і її ще треба заслужити.

 

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers