Про день народження

73849-Happy-Birthday-Cake-1

            Все більше людей не святкує свій день народження. Якщо ж подивитися на це очима обивателя – то справді, що святкувати? Ще один рік відкладених планів і мрій, що не збулись? Наближення неминучого? Старість нав’язливо наступає нам на п’яти…

            А ще ці привітання. І коли ж кожен вітає з днем народженням, він говорить практично одне і теж щороку. Бо ж скільки людей знаєш і скільки років, живеш, дедалі важче залишатися в цьому плані оригінальним. Навіть, якщо і вважаєш себе розносником креативності. Привітання йде попід руку із повторами.

            Та й що таке поздоровлення взагалі? Ніби хтось вказує тобі на недоліки в твоєму житті і бажає, щоб вони виправились. А дехто, хто хоче догодити більш за все, каже – “Бажаю, щоб ти залишався таким же…”. Таким же.  І ж люди вірять.

            Дехто спамить готовими поздоровленнями, якими всіяний інтернет. Їх хтось читає далі третього рядка? Дехто просто голослівно каже – вітаю. Може, й цього достатньо? Якщо у вас з людиною хороші стосунки, вона і так знає, що ти їй бажаєш всього найкращого. Для чого повторюватись?

            Але все ж таки, це один із тих атрибутів, які є у кожного. Я от ще не зустрічав людей без дня народження. Та й день народження не обов’язково розглядати, як наближення до фінішу. Бо ж, якщо життя це дар, а не покарання, то день народження краще назвати днем вдячності. Бо ж недарма, це той день в році, коли ми найчастіше кажемо – дякую.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers