Про поради

clippy

            Кажуть, чим вище піднімаєшся, тим ширший відкривається краєвид навкруги. По тій же аналогії, чим більше дізнаєшся, тим краще розумієш – простір для розширення знань безкінечний. Когось ця безкінечність розчаровує, когось – надихає.

            А є такі, що й підніматися не спішать. Внизу ж комфортно. Вітер не віє, сонце не сліпить. І порадами можна розкидатися.  А чим ж і ще? Не ділом, а словом. Ну і більшість їхніх реплік починається зі звичних слів – “На твоєму місці я б” або “Та я просто взяв і”. З часом, на подібні репліки спрацьовує підсвідомий фільтр. Але ж і він деколи ламається. І тоді кажеш, що думаєш. А так як думки твої здебільшого характеру цинічного і мізантропного, порадники ображаються.

            Ось і вони залишаються без почуття виконаного обов’язку, а ти без ще одного дивного знайомого. Порада без прохання, це як похід в гості без запрошення.  Поради – річ яку краще тримати при собі. Як і руки.

           P. S. Колись у Ворді була така надокучлива скрепка, яка тицькала всюди свої поради. Так, от найкорисніша її функція – можливість виключення.

Поділитись...Share on FacebookShare on Google+Share on VK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

UA TOP Bloggers